Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 5.90inch |
| Packaging | Separate |
| Pattern Type | Letter |
| Model Number | a088wd |
| Material | Wood |
| Item Type | comb |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.