Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | PE |
| Model Number | KTCST |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Type | wound strips curitas utensils Adhesive plaster patch Bandages |
| Applicable person | children baby mother kids Band-aids care tools |
| Keywords | Patterned dressing curved healing free shipping wholesale, bulk |
Instock
There are no reviews yet.