Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BT-ZCY-10053 |
| Pattern Type | PATCHWORK |
| Material | ABS |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| Type | Tubs |
Instock
There are no reviews yet.