Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | leather |
| Outsole Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 4-6y, 25-36m, 13-24m |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.