Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.226 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm |
| Feature | Quick Dry |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | buckle strap |
| Lining Material | Neoprene |
| Upper Material | Others |
| Outsole Material | RUBBER |
| Season | Summer, summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Department Name | Children |
| Quality | High Quality |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
| Precautions | Do Not Twist With Force |
| Fabric Craft | Soft Treatment |
| Color | black, blue, yellow, pink, green |
| Crowd | kids, baby, boys, girls |
| Pattern | Pure Color |
Instock
There are no reviews yet.