Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 17 × 7 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 16cm, 17cm, 18cm, 18.5cm, 19cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm, 21cm, 21.5cm, 22cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Knot |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Cone Heels |
| Leather Style | Patent Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Upper Material | Genuine leather |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Girls |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.