Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm |
| Feature | Breathable, Height Increasing, Lighted, waterproof, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Wedges |
| Decorations | LED |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Upper Material | EVA |
| Outsole Material | EVA |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | unisex |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | Children |
| applicable gender | Unisex/both girl boy |
| features | breathable, deodorant, antiskid, wear-resistant, and luminous |
| time to market | 2023 |
| appropriate season | summer, spring, autumn, |
| style | cartoon, fashion, cool, personality |
| Kids Shoes | Sneakers kids |
| girls shoes | boy shoes |
| Baby shoes | shoes for kids girls |
| young children | Sandals |
| Sandals for girls | Women's sandals |
| flat sandals | Sandals for boy |
| baby girl shoes | slippers |
| Automobile personalized sandals | kids shoes boys |
Instock
There are no reviews yet.