Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Breathable, Height Increasing, Anti-Slippery |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | sneaker |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Boys |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | FOUR SEASONS |
| Department Name | Children |
| Suitable for the season | spring summer autumn winter |
| shoes | tenis |
| zapatillas | Sneakers |
| tenis de mujer | Women sneakers |
| Girls' shoes | Kid sneakers |
| zapatillas de mujer | Woman sneakers |
| tenis infantil menino | Children's sneakers boy |
| tenis masculino | Male sneakers |
Instock
There are no reviews yet.