Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 12cm, 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Upper Material | EVA |
| Outsole Material | EVA |
| Brand Name | TPMG |
| Age Range | 3-6Y |
| Department Name | Children |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.