Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 9 cm |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm, 21cm, 21.5cm, 22cm, 22.5cm, 23cm, 23.5cm, 24cm |
| Feature | Lighted, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop, Hook & Loop |
| Lining Material | Pig Leather |
| Upper Material | Genuine leather |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Brand Name | Pekny Bosa |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer, summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | Children |
| Color | Brown, white, blue, black, yellow |
| Size | 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13, 1, 1.5, 2.5, 3.5, 4, 4.5 |
| Occasions | Beach Sandals shoes |
| Toe Shape | square toes |
| Insole material | Genuine Leather |
Instock
There are no reviews yet.