Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm, 21cm, 21.5cm |
| Feature | Breathable |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Mixed Color |
| Sandal Type | Sport Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Lining Material | PVC |
| Upper Material | PVC |
| Outsole Material | PVC |
| Brand Name | Disney |
| Season | Summer |
| Gender | girls |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Children |
| Color | Blue, Purple |
| For | Kids, Children, Boys, Girls, Children |
| kids sneakers | Girls boys sandals zapatillas de casa |
| Children Kids sneakers | Summe Cartoon frozen elsa print shoes |
| children's sandals | Kids Sandals Slippers |
| zapatillas | children's Flip Flops |
Instock
There are no reviews yet.