Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Model Number | 3 |
| Warning | NO |
| Features | Battery Operated, Educational, Mini, Sounding, interactive |
| Talk Range | 50m |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PC |
| Classification | Intercom |
| Battery | AAA |
| Material | Plastic |
| Brand Name | ODILO |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Certification | CE |
| Item Type | Toy Walkie Talkies |
Instock
There are no reviews yet.