Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 3 cm |
| Closure Type | elastic band |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | leather |
| Gender | Baby Girls |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Item Type | Casual Shoes |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.