Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | PVC |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | baby |
| Season | Winter |
| Gender | baby unisex |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Material | PVC |
Instock
There are no reviews yet.