Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | TPR |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | WONTIVE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | baby unisex |
| Product category | Toddler shoes |
| Color | Blue hippopotamus, orange cat, yellow lion, green monster, pink rabbit |
| Vamp material | cotton |
| Size | 11.5cm, 12.5cm, 13.5cm, 14.5cm, 15.5cm |
| Suitable age | 0-48 months |
| Applicable gender | Neutral/male and female |
| Function | Breathable, non slip |
| Suitable for season | Summer, Spring and Autumn |
| Sales area | Europe, Southeast Asia, Middle East, North and South America |
Instock
There are no reviews yet.