Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Model Number | 735-201 |
| Warning | None |
| Features | Educational, Mini, Flashing, Sounding |
| Talk Range | 800m |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | ABS |
| Classification | Intercom |
| Battery | lithium battery |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Toy Walkie Talkies |
Instock
There are no reviews yet.