Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 6 cm |
| Upper Material | PU |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Item Type | Casual Shoes |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.