Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | PROTECT |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 12cm, 12.5cm, 13cm, 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | RUBBER |
| Upper Material | Pu leather |
| Brand Name | Sonkpuel, Sonkpuel |
| Season | Summer |
| Age Range | 0-1Y |
| Gender | girls |
| Item Type | sandals |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.