Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Breathable, Breathable, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size, Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Buckle |
| Closure Type | SLIP-ON, Hook & Loop |
| Outsole Material | TPR, PVC |
| Pattern Type | PATCHWORK, Solid |
| Upper Material | POLYESTER, Mesh (Air mesh) |
| Age Range | 1-3Y, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Season | all seasons, Four Seasons |
| Gender | unisex, Unisex |
| Item Type | First Walkers, Sneaker |
| Department Name | baby, Children |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong, Zhejiang |
| Lining Material | Mesh |
| Insole Material | EVA |
Instock
There are no reviews yet.