Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 6 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 11cm, 12cm, 13cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | COTTON |
| Upper Material | FABRIC |
| Season | Summer |
| Age Range | 0-1Y |
| Department Name | baby |
| Gender | unisex |
| Item Type | sandals |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.