Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 10cm |
| Upper Material | CANVAS |
| Outsole Material | Plastic |
| Brand Name | MINISO |
| Age Range | 14+ |
| CN | Fujian |
| Season | Spring & Autumn |
| Origin | Mainland China |
| product brand | snoopy |
| Product Category | water bottle |
| style | anime |
| pattern | cartoon |
| gender | children kids boy girl |
| festival | Brithday gift New Year's gift Halloween gift Christmas gift |
Instock
There are no reviews yet.