Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Talk Range | 20m |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PS |
| Classification | Intercom |
| Battery | 9v |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.