Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 1 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | CG0121 |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | POLYESTER |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | tops |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Season | FOUR SEASONS |
| Tops Type | TEES |
| Gender | Boys |
Instock
There are no reviews yet.