Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 8 × 8 cm |
| Is Electric | No battery |
| Voltage | 220V |
| Barcode | Yes |
| 3C | Certificate |
| Certification | 3C |
| Ship/Naval Vessel | Other |
| Model Number | 27252 |
| Scale | 1:32 |
| Plastic Type | ABS |
| Type | Car |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Features | Diecast |
Instock
There are no reviews yet.