Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 4 cm |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Cartoon |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Style | Casual |
| Brand Name | 36 GURONGSHUNI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | tops |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | Children |
| Season | Summer |
| Tops Type | TEES |
| Gender | unisex |
| Model Number | camisetas |
| girls clothes | girls birthday tshirt |
| baby tshirt | baby birthday tshirts |
| Kids colthes girls 2 to15 | children clothes boys/girls |
Instock
There are no reviews yet.