Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | COTTON |
| Style | Casual |
| Department Name | Children |
| Brand Name | Sonkpuel |
| Age Range | 4-6Y |
| Tops Type | TEES |
| Season | Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Item Type | tops |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Suitable For Height | 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, |
| Pattern | Solid Color |
| Sleeve Length | Long Sleeve |
| Suitable For Season | Spring And Autumn |
| Function | Hygroscopic And Sweat Releasing |
Instock
There are no reviews yet.