Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 6 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | None |
| Outerwear Type | Shorts |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Item Type | sets |
| Department Name | Children |
| Fashion Set | Oversized T-shirts Set |
| Kid Sets | Boy And Girl Clothes |
Instock
There are no reviews yet.