Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Closure Type | Pullover |
| Outerwear Type | coat |
| Model Number | 100-160cm |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | Hooded |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Department Name | Children |
| Age Range | 7-13Y |
| Season | Spring |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Item Type | sets |
| CN | Jiangxi |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Kids - hoodie | hoodie |
| 2D printing | Kids 2-12 years old |
| 100cm 4T | Suitable for heights of 90-100cm |
| 110CM 5T | Suitable for heights of 100-110cm |
| 120cm 6T | Suitable for heights of 110-120cm |
| 130cm 7-8T | Suitable for heights of 120-130cm |
| 140cm 9-10T | Suitable for heights of 130-140cm |
| 150cm 11-12T | Suitable for heights of 140-150cm |
| 160cm 13-14T | Suitable for heights of 150-155cm |
Instock
There are no reviews yet.