Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Material Composition | Cotton |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Closure Type | Covered Button |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON |
| Department Name | baby |
| Brand Name | Bestime |
| Item Type | rompers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.