Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LILIDONGHUA88 |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | others |
| Style | fashion |
| Age Range | 4-6Y |
| Department Name | baby |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Bibs & Burp Cloths |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Size | app.22x25cm/8.66×9.84in |
Instock
There are no reviews yet.