Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 9 × 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | baby |
| Item Type | Bibs & Burp Cloths |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.