Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.187 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Material Composition | Cotton Polyester |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Closure Type | Pullover |
| Pattern Type | |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | Meihuida |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Boys |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.