Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | BS287 |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | Bodysuits |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Summer |
Instock
There are no reviews yet.