Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 1 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | V-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Closure Type | Single Breasted |
| Pattern Type | |
| Material | COTTON |
| Brand Name | sumioon |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Girls |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
| Material Composition | Cotton |
| Fabric Type | Knitted |
| Feature 1 | Baby Clothes |
| Feature 2 | Infant Wear |
| Feature 3 | Soft |
| Feature 4 | Japan Style |
Instock
There are no reviews yet.