Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 2 cm |
| Material | COTTON |
| Model Number | 4 Pairs Newborn Gloves Socks Set |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Striped |
| Material Composition | Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | sock |
Instock
There are no reviews yet.