Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 22 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YQY024021706ZUOFILY |
| Gender | Unisex |
| Material | PU, PU |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | Active |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Department Name | baby |
| Item Type | Bibs & Burp Cloths |
| Product name | Baby Bib |
| Size | 26*38cm |
| Colour | Available in multiple colors |
| Suitable for age group | 0-5 years |
| Applicable gender | Boys/Girls |
| Dropship | Wholesale |
| Usage1 | Waterproof |
| Usage2 | Antifouling |
Instock
There are no reviews yet.