Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Elastic Hair Bands |
| Material | Nylon, nylon+rubber band |
| Gender | Baby Girls |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | baby |
| Size | about 3cm |
Instock
There are no reviews yet.