Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 4 cm |
| Model Number | MY1214zuofily121403, baby girls hairpins |
| Material Composition | Plastic/resin, Plastic/resin |
| Pattern Type | Geometric, Cartoon flowers |
| Type | Barrettes, Hairpins |
| Material | Microfiber |
| Gender | Baby Girls, Baby Girls |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | baby |
| Item Type | Headwear |
| Style | Fashion cute solid color |
| Package | 10 pcs/lot |
| Color | Multicolor for selection |
| children hair clips | children hair accessories |
Instock
There are no reviews yet.