Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | YQY024080701IFANYUO |
| Material Composition | Polyester fiber (polyester) |
| Style | Active, Leggings, Simplicity |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Waist Type | low |
| Fit Type | LOOSE |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Type | FLEECE |
| Material | POLYESTER, Polyester fiber (polyester) |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Season | Autumn |
| Gender | unisex |
| Age Range | 7-13Y |
| Department Name | baby |
| product category | Children's pants |
| Colour | Black Coffee Beige Khaki |
| Pant length | Trousers |
| Suitable for height | 80-150cm |
| Trouser waistband | Low |
| Age-appropriate | 0-12Years |
| Applicable gender | Unisex/male or female |
Instock
There are no reviews yet.