Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | European and American style |
| Model Number | KK105 |
| Material Composition | Nylon |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Headbands |
| Material | POLYESTER, Nylon, Seersucker |
| Gender | Baby Girls, Baby Boy Girls |
| Brand Name | QueenBaby |
| Age Range | MATERNITY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | baby |
| Item Type | Headwear |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| is_customized | Yes |
| Elasticity | Elastic |
| Size | 16cm |
| Age | 0-5T |
Instock
There are no reviews yet.