Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Gloves Size | 13cm |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | AAA |
| Material Composition | Plus Velvet |
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic, COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 7-12m, 4-6y, 25-36m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
| Weight | 0.025KG/1Pair |
| Size | 13cm: 1-4 years baby |
| Thickness | Thick Warm |
| Precautions | Do Not Twist With Force |
| Function | Decorate, Keep warm, Anti Scratching Baby |
| Cleaning Method | Support Washing Machine |
| Quality | High Quality |
| Item | Children's Gloves |
| Fabric Craft | Soft Treatment |
| Packaging | 1 Pair*Gloves |
| Dropshipping | Accept |
Instock
There are no reviews yet.