Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Material | COTTON |
| Style | Active |
| Pattern Type | Solid |
| Material Composition | Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Item Type | sock |
| Pattern | Cartoon |
| Children's socks material | Combed cotton |
| Colour | Gray blue, yellow, beige, turquoise, curry color |
| Product category | Children socks |
| The barrel is high | Middle barrel |
| Thick and thin | medium |
| Safety level | Class A |
| Category of children's socks | Floor socks |
| Size | XS, S, M, L |
| Season | Spring, autumn |
| Children socks function | Breathable |
Instock
There are no reviews yet.