Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 2 × 1 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | kimonos |
| Material Composition | cotton blend |
| Collar | V-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Closure Type | belt |
| Pattern Type | |
| Material | Microfiber |
| Brand Name | Babeandream |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.