Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 10 cm |
| Strap Type | Fitted |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 19-24 months, 13-18 months, 7-9 months, 10-12 months, 4-6 months |
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 13-24m, 7-12m, 0-6m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.