Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 20cm/7.87in |
| Pattern Type | Floral |
| Model Number | Girl Wedding Gloves |
| Material Composition | Lace |
| Gender | Baby Girls |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | KLV |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-1Y |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.