Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 13cm |
| Pattern Type | |
| Model Number | E-028 |
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic, SPANDEX |
| Department Name | baby |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 1-3Y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.