Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 10 cm |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | GRAFFITI |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | QIWN |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Men Canvas Shoes | Vulcanize Shoes Men |
| Men's Casual Shoes | Men Sneakers |
| Canvas Shoes Men | Hip Hop Sneakers |
| Designer Shoes | Vulcanize Sneakers |
| Espadrilles Men | Flat Shoes |
| Platform Shoes | Skateboard Shoes |
| Men Vulcanized Shoes | Designer Sneakers |
| Streetwear Canvas Shoes Men | Designer Canvas Shoes |
Instock
There are no reviews yet.