Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 15 cm |
| Is Electric | No battery |
| Battery | No battery |
| Barcode | No |
| Ship/Naval Vessel | Other |
| Model Number | for 1/64 car model |
| Warning | just a mat, not car model |
| Scale | 1:64, 1:64 |
| Type | Finished Goods |
| Material | other |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Features | Diecast |
| Scene mat size | about 80*55cm |
| Use 1 | home bar table desk office decoration display |
| Use 2 | kids children fans friend gifts collection souvenir |
| Use 3 | Simulation scene decoration |
Instock
There are no reviews yet.