Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | elastic band |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | CHAXIAOA |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| pattern | stripe |
| Source category | Spot |
| Applicable sports | general |
| Inner lining material | No lining |
| Product category | Slip-on shoes |
| colour | Off-white, black |
| Upper height | Low side |
| Heel height | Low heel (1-3CM) |
| Heel shape | Ping-hsien |
| size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| Sole craftsmanship | Vulcanized shoes |
| Opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| Sole material | plastic |
| Popular element | Hollow out, color blocking |
| style | Nude shoes, fashion |
| Closing method | elastic |
| Gross weight | 0.6 |
| Article number | ZP-MK-C1378 |
| Insole material | Textile category |
| Applicable scenarios | Leisure |
| Toe cap shape | Round head |
| Dressing style | elastic |
| Applicable gender | man |
| function | Breathable, wear-resistant, and shock-absorbing |
| Fit the season | Summer, Spring, Autumn |
| Inner material of upper surface | No lining |
Instock
There are no reviews yet.