Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | men sneakers |
| Fashion Element | zipper |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Insole Material | pigskin |
| Upper Material | flock |
| Brand Name | Beertola |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.